Про сайт

Сайт Миколи Пушкаря

Тут висвітлюємо творчий доробок музиканта, імпровізатора й автора оригінальних пісень Миколи Олександровича Пушкаря, наданий для публікації особисто автором, його родиною, друзями і знайомими.

Зокрема, власними фото-, аудіо- та відеоматеріалами поділилися: пані Людмила Харченко й Лілія Харченко; панове Олександр Бондаренко, Кирило Булкін і Костянтин Павляк; а також користувачі YouTube: AkirA Alien, brian24021990, Олександр Бука, Nash Shevchenko, Roman Redka, PROSTIR VELICHKO - ВСЕ О CDI, Vector TV. За це їм усім велике спасибі! :)

Продовжуємо збирати аудіо-, фото- та відеоматеріали, пов'язані з творчістю Миколи Пушкаря. Будемо дуже вдячні за доповнення нашої добірки – якщо маєте у себе щось, надішліть нам, будь-ласка, на адресу: infoua8net[равлик]gmail.com.ЗАСТЕРЕЖЕННЯ:

Проект pushkar.musicua.org є некомерційним. Усі публікації подаються на сайті виключно для некомерційного використання (з метою їх популяризації).

Усі права на матеріали належать їх власникам, і на сайті представлені, оскільки знаходяться у відкритому публічному доступі мережі Інтернет.

За наявності заперечень щодо використання тих чи інших об'єктів авторського права, прохання направляти обґрунтовані заперечення на адресу: infoua8net[равлик]gmail.com.

При передруку та використанні матеріалів зазначте, будь-ласка, джерело – pushkar.musicua.org.